Портативний вентилятор Xiaomi JIPIN 8000 mAh (JP-F05) Black
- Немає в наявності
1 249 ₴
- +380 (98) 600-68-99Консультант, пн-пт с 10:00 до 18:00
- +380 (97) 577-41-22Магазин в ТЦ Дафi, с 10:00 до 20:00

Вентилятор Xiaomi JIPIN 8000mAh (JP-F05) має портативний розмір, завдяки чому його можна розташувати в будь-якому зручному місці. Підтримується 3 режими роботи. Безщітковий двигун пристрою працює з низьким рівнем шуму. Місткість акумулятора становить 8000 мАг, а час безперервної автономної роботи досягає 24 годин. Користувач може регулювати висоту подачі повітря.
3 режими роботи
Вентилятор підтримує 3 режими роботи. Кожному режиму відповідає своя швидкість повітряних потоків. Користувач може вибрати оптимальний режим відповідно до своїх потреб.
Автономна робота 24 години
Вбудований акумулятор має ємність 8000 мАг, а час безперервної автономної роботи досягає 24 годин. Щоб повністю зарядити вентилятор, потрібно 6-8 годин (цей параметр залежить від блока живлення).
Безщітковий двигунь
Завдяки безщітковому двигуну, розташованому всередині приладу, здійснюється потужна подача великих потоків повітря. Працює з низьким рівнем шуму, тому увімкненому стані не потурбує людей поруч.
Регулювання висоти подачі повітря
Повітряні потоки подаються під широким кутом за допомогою головки вентилятора, що обертається. Можливе регулювання висоти на 27 градусів.
Портативність
Завдяки малим габаритам (175 х 135 х 265 мм) пристрій можна вільно переміщувати та встановлювати у будь-якому зручному місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Варіант установки | Настільний |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JP-F05 |
| Тип | Настільний |
| Управління | Механічне |
| Ємність акумулятора | 8000 мА·год |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Акумуляторна батарея |
| Способи зарядки | От USB Type-C |
| Матеріал | Пластик |
| Вид | Лопатевої |
| Кількість лопатей | 5 |
| Габарити | 175 х 135 х 265 мм |
| Максимальна потужність | 5 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 16 см |
| Функції | Ароматизація |
| Можливість регулювання | Кут нахилу |
- Ціна: 1 249 ₴


