Парасолька складана автоматична з ліхтариком Xiaomi Zuodu (ZD002-LED) Уцінка
- Немає в наявності
699 ₴
- +380 (98) 600-68-99Консультант, пн-пт с 10:00 до 18:00
- +380 (97) 577-41-22Магазин в ТЦ Дафi, с 10:00 до 20:00

Причина уцінки: Парасолька нова, не працює ліхтар!
Xiaomi Zuodu (ZD002-LED) — інноваційна автоматична парасолька з привабливим дизайном для щоденного використання, ідеально підходить як для чоловіків, так і для жінок. Вигідно вирізняється зворотним способом складання купола, наявністю LED ліхтаря в ручці, і світловідбивним кільцем по краю купола.

Практично повне видалення крапель простим струшуванням парасольки
Купол автоматичної парасольки Xiaomi Zuodu виготовлений із високоякісної водовідштовхувальної тканини поліестер 210T, особливістю якої є неймовірно висока щільність плетіння ниток. Щоб позбутися крапель дощу, які зібралися на склепіні після використання парасольки, досить його кілька разів енергійно струсити в складеному положенні

Відкривання та складання за допомогою однієї кнопки
Xiaomi Zuodu (ZD002-LED) обладнаний автоматичним механізмом, який простим натисканням однієї кнопки дає змогу як відкривати купол, так і складати його. Всі дії можна робити за допомогою однієї лише руки, що особливо зручно, коли друга рука зайнята
Світловідбивне кільце та ліхтарик для безпеки на дорогах
В осінній і весняний періоди, тобто в розпал сезону дощів, на вулиці починає рано темніти. Щоб убезпечити вас на дорогах і щоб водіям автотранспорту було легше помітити пішохода в слабоосвітлених місцях дороги, по краю склепіння автоматичної парасольки Xiaomi Zuodu виробник передбачив спеціальне світловідбивне кільце, яке яскраво світиться у разі потрапляння на нього світла фар. У ручку парасольки Zuodu вбудований невеликий LED-ліхтарик, живиться від батарейки формату CR1616.

Зворотний механізм складання купола забезпечить сухість у складеному положенні
Коли під час дощу нам необхідно сісти в автомобіль, те, зазвичай, звичайна мокра парасолька, щоб не намочити сидіння, доводиться класти на автомобільний килимок, де він може забруднитися й теж залишити велику кількість вологи в салоні. Щоб позбутися цієї проблеми, виробник автоматичної парасольки Xiaomi Zuodu розробив зворотний механізм складання купола. Отже, під час його складання, зовнішня мокра поверхня, на якій скупчилися краплі дощу, буде захована всередину, у своєрідну кишеню, а суха поверхня виявиться зовні. У такому стані парасольку можна сміливо класти на крісло і вона завжди залишатиметься сухою. Додатковою перевагою зворотного механізму складання є можливість ставити зонт Xiaomi Zuodu для сушіння в спеціально відведеному місці в стійкому вертикальному положенні, так він займає набагато менше місця и набагато швидше сохне завдяки безперервному скочуванню крапель.


| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Xiaomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZD002-LED |
| Вага | 420 г |
| Висота в розкладеному стані | 63 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр відкритого купола | 105 см |
| Додаткові характеристики | Індекс захисту від сонця UPF50+ |
| Категорія | Для чоловіків, для жінок |
| Кількість спиць | 10 |
| Матеріал | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталеві |
| Механізм | Повний автомат |
| Особливості | Світловідбивне кільце по краю купола, зворотний механізм складання, LED ліхтар |
| Розміри | діаметр - 6 см, довжина - 30 см (у складеному стані) |
| Тип | Складаний |
- Ціна: 699 ₴
